Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI Lingerie Partner

Jak Lingerie Partner wykorzystuje dane osobowe?

Polityka ta obejmuje traktowanie przez Lingerie Partner danych osobowych, które Lingerie Partner otrzymuje i gromadzi, w tym informacji dotyczących Państwa aktywności w przeszłości na Lingerie Partner w związku z zamawianiem produktów i usług. Za dane osobowe uważa się każdą informację dotyczącą osoby fizycznej, pozwalającą na określenie tożsamości tej osoby.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko Lingerie Partner

Polityka ta nie odnosi się do praktyk przedsiębiorstw, których Lingerie Partner nie jest właścicielem ani nie kontroluje ich, czy też do osób, które Lingerie Partner nie zatrudnia lub którymi nie zarządza.

Gromadzenie i wykorzystywanie informacji.

Lingerie Partner zbiera dane osobowe podczas rejestracji na Lingerie Partner, podczas korzystania z produktów i usług znajdujących się na Lingerie Partner oraz gdy przeglądają Państwo strony Lingerie Partner. 

Podczas rejestracji prosimy o informacje takie jak: imię i nazwisko / nazwa firmy, numer VAT UE, adres firmy, kod pocztowy, adres e-mail i numer telefonu. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na Lingerie Partner nie są już Państwo dla nas anonimowi.

Gromadzone są również informacje o transakcjach, których dokonali Państwo na Lingerie Partner. 

Lingerie Partner wykorzystuje informacje do następujących celów ogólnych, aby: zrealizować zamówienia na produkty i usługi, dostosować treści reklamowe, poprawi jakość naszych usług, kontaktować się z Państwem i prowadzić badania.

Udostępnianie i ujawnianie informacji.

Lingerie Partner nie wypożycza, nie sprzedaje ani nie dzieli się Państwa danymi osobowymi z innymi osobami lub niezależnymi spółkami z wyjątkiem tych mających na celu dostarczanie produktów lub usług, które Państwo zamówili, w przypadku gdy otrzymujemy Państwa zgodę, lub w następujących okolicznościach:

  • Dane osobowe udostępniamy tylko zaufanym partnerom, którzy pracują w imieniu lub z Lingerie Partner na podstawie umów zobowiązujących do zachowania poufności. Firmy te mogą wykorzystywać dane osobowe, aby ułatwić kontakt Lingerie Partner z Państwem w celu przedstawienia naszych ofert handlowych. Jednak firmy te nie mają prawa do udostępniania tych danych osobom trzecim.
  • Odpowiedzi na wezwania, nakazy sądowe lub procedury prawne, lub w celu ustalenia lub skorzystania z naszych praw bądź też obrony przed roszczeniami.
  • Uważamy, że konieczna jest wymiana informacji w celu zbadania, zapobiegania lub podjęcia działań dotyczących nielegalnej działalności, podejrzeń o nadużycia, w sytuacjach związanych z potencjalnymi zagrożeniami fizycznego bezpieczeństwa osób, naruszenia warunków użytkowania Lingerie Partner lub w innych okolicznościach wymaganych przez prawo.

Poufność i bezpieczeństwo.

Dostęp do Państwa informacji osobistych ograniczamy do pracowników, którzy według naszego uznania muszą wejść w ich posiadanie, aby zagwarantować płynną i szybką realizację Państwa zamówień oraz by mogli wykonywać swoją pracę.

Zmiany niniejszej polityki prywatności.

Lingerie Partner może aktualizować tę politykę. Powiadomimy Państwa o znaczących zmianach w sposobie przetwarzania danych osobowych przez wysłanie powiadomienia na adres e-mail wskazany w trakcie rejestracji na Lingerie Partner lub poprzez zamieszczenie widocznego powiadomienia na naszej stronie.

Newsletter

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMAJ 8% RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

BĘDZIEMY CIĘ INFORMOWAĆ O PROMOCJACH I SPECJALNYCH OFERTACH.